Türkiye Dışına Teslimat

Lova Pırlanta Türkiye dışından vereceğiniz siparişlerde de ürünlerin güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Lova Pırlanta aşağıdaki ülkelere teslim edilmek üzere sipariş almakta ve sigortalı olarak da teslimatını sağlamaktadır.

Gönderi yapılabilen ülkeler: Almanya, ABD, Avustralya, Avusturya, Belçika, BAE, Çekya, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, KKTC, Malezya, Meksika, Norveç, Polonya, Portekiz, Singapur, Suudi Arabistan, Tayland, Yunanistan.

Türkiye dışından vereceğiniz siparişleri de site üzerinden online olarak oluşturabilirsiniz. 4000 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti alınmayacaktır. Bu tutarın altındaki siparişleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödemenizi Türkiye'den alınmış bir kart, Western Union veya havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Türkiye dışından verilen siparişlerde teslimatlar UPS firması tarafından yapılmaktadır. Kargoyu teslim alınacağı ülkenin yasalarına bağlı olarak oluşabilecek vergi ve masraflar alıcıya ait olacaktır.

Türkiye dışına teslim edilecek siparişlerde sipariş kargo firmasına teslim edildikten sonra iptal ya da iade imkanı bulunmamaktadır. Kargoya teslim edilmeden önce yapılan iptal taleplerinde, ödeme alınırken ve/veya iade edilirken oluşacak olası masraflar alıcıya ait olacaktır. Bu şekilde oluşacak masraflar, iade işleminde iade tutarından kesilecektir. Müşterinin istekleri doğrultusunda özel olarak üretilmiş olan ürünler için iptal ve iade imkanı bulunmamaktadır.

WhatsApp Destek Hattı