İade Bilgileri

Lovapirlanta.com'dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü koşulsuz iade imkanı ile iade prosedürleri ya da şartları ile uğraşmazsınız. İade etmeye karar verdiğiniz siparişiniz için teslim aldıktan sonraki ilk 14 gün içinde bize telefonla ulaşmanız yeterlidir. İadenin yanı sıra başka bir model ile değişim yapmak için de bize ulaşabilirsiniz. (Evlilik alyansı modelleri kişiye özel üretildiği için alyans modellerinde iade ve değişim imkanı bulunmamaktadır.)

İade taleplerinde, 28.05.2014'de yürürlüğe giren 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanmaktadır. İade işleminin tamamlanabilmesi için siparişinizin size ulaştırıldığı hali ve içeriğiyle eksiksiz olarak tarafımıza kargo ya da elden ulaştırılması gerekmektedir. Yasa gereğince özel istekleriniz doğrultusunda üretilen, üzerinde değişiklik yapılan, kişiye özel hale getirilen ya da yeniden satılabilmesi mümkün olmayan bir hale getirilen ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. İadeniz tarafımızca teslim alınıp onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde para iadesi yapılacaktır. Sipariş tutarı ödediğiniz şekliyle ve kesinti olmaksızın aktarılır.

Yeni verdiğiniz ya da henüz teslim almadığınız bir siparişi iptal etmek istediğinizde bize telefonla ulaşmanız gerekmektedir. İptal işlemi yapılarak ödediğiniz aynı yolla ve 3 iş günü içerisinde size aktarılacaktır.

WhatsApp Destek Hattı