Teslimat Bilgileri

Lovapirlanta.com üzerinden yapılan alışverişlerde kargo gönderimleri sigortalı ve ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tüm ürünlerde tahmini teslimat süresi belirtilmiştir. Farklı bir gelişme olduğu takdirde ise size mutlaka bilgi vereceğiz ve çözüm konusunda yardımcı olacağız.

Aksi belirtilmedikçe teslimatlar Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır. Bölgenizin Yurtiçi Kargo'nun faaliyet alanı dışında kaldığını düşünüyor ya da farklı bir kargo firmasının teslim etmesini istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişler Lova Pırlanta tarafından her gün saat 18.30 civarında kargo firmasına teslim edilmektedir ve o gün yola çıkmaktadır. Siparişinizin ne durumda olduğu ile ilgili bilgiler düzenli olarak siteye işlenmekte ve aynı zamanda sipariş sahibine mail ile bilgi verilmektedir.

Tarafımızdan kargo firmasına teslim edilen ürünlerin, adresinize bağlı olmak üzere 24 ya da 48 saat içinde size ulaşması beklenmektedir. Teslim alacak kişinin iletilen adreste bulunamaması durumunda, kargo firması bilgi formu bırakmaktadır. Adresine bu şekilde bir bilgi notu bırakılan kişinin 3 iş günü içinde ilgili kargo şubesiyle irtibat kurması gerekmektedir.

Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, ürünleri teslim alırken kontrol etmeniz gerekmektedir. Eksik ya da hasarlı ürün olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturun ve lütfen bizimle irtibata geçin.

WhatsApp Destek Hattı